Bodrum

Yatırım Finansman Şimdi Bodrum’da

Yatırım Finansman, Bodrum İrtibat Bürosu’nda, yatırımcılara başta Varlık Yönetimi olmak üzere sermaye piyasaları aracılık işlemleri alanında hizmet veriyor. Mevcut ve potansiyel müşterilerine bulundukları her yerde kaliteli ve hızlı bir deneyim..

Yatırım Finansman Şimdi Bodrum’da

Yatırım Finansman, Bodrum İrtibat Bürosu’nda, yatırımcılara başta Varlık Yönetimi olmak üzere sermaye piyasaları aracılık işlemleri alanında hizmet veriyor.

Mevcut ve potansiyel müşterilerine bulundukları her yerde kaliteli ve hızlı bir deneyim yaşatmayı amaçlayan Yatırım Finansman, önemli merkezlerde yer alan 10 hizmet noktasından biri olan Bodrum İrtibat Bürosu’nda, yatırımcıların ihtiyaçlarını karşılayacak ürün ve hizmetler sunuyor.

Geçen yıl hizmete başlayan Bodrum İrtibat Bürosu’nda düzenlenen bir kokteylde yatırımcılarla buluşan Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş. Genel Müdürü Ömer Eryılmaz, “Bodrum’da yaz-kış yaşayan nüfusun artışına bağlı olarak, yatırımcılardan bu bölgede bir hizmet noktası açmamız yönünde talepler alıyorduk. Mevcut ve potansiyel müşterilerimizin sesine kulak verdik ve Bodrum’da bir irtibat noktası konumlandırdık. Burada yaşayanlarla buluşturduğumuz sermaye piyasası hizmetlerinin kısa sürede gördüğü büyük ilgi bizi de mutlu etti. Yatırım Finansman güvencesi ve kalitesinde sermaye piyasası hizmetlerini farklı noktalarda yatırımcılara sunabilmek için çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

Kokteyle katılan Bodrum Esnaf Sanayici ve İş İnsanları Derneği (BESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Neslihan Nazlıoğlu ise BESİAD’ın finans şirketi kategorisinde ilk kurumsal üyesi olan Yatırım Finansman’ın Bodrum’da da irtibat bürosu açarak faaliyet göstermesinin, sermaye piyasaları enstrümanlarının bilinirliliği açısından değerli katkılarının olacağını ve finansal okuryazarlığa katkı sağlayacak projeleri de Yatırım Finansman ile birlikte Bodrum esnaf ve iş adamlarına sunacaklarına inandıklarını belirtti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL