Bodrum

Kumbahçe Hareketlendi

Bodrum’a lüks yat ve kruvaziyer hareketliliği devam ediyor. Bugün Kumbahçe Gemi Yanaşma İskelesi’ne sezonun 8 ve 9’uncu yolcu gemisi geldi. İlk gemi Bahama bayraklı 180 metre uzunluğundaki ‘Seabourn Encore’ sabah..

Kumbahçe Hareketlendi

Bodrum’a lüks yat ve kruvaziyer hareketliliği devam ediyor. Bugün Kumbahçe Gemi Yanaşma İskelesi’ne sezonun 8 ve 9’uncu yolcu gemisi geldi.

İlk gemi Bahama bayraklı 180 metre uzunluğundaki ‘Seabourn Encore’ sabah 08.00’da Çeşme Limanı’ndan Kumbahçe Gemi Yanaşma İskelesi’ne demir attı. İçerisinde ağırlıklı olarak ABD ve İngiliz olmak üzere 222 yolcu ve 428 personel bulunan geminin ardından, iskeleye Bahama bayraklı 144 metre uzunluğundaki ‘Star Legend’ yanaştı.

Kuşadası’ndan Bodrum’a gelen gemide, çoğunlukla ABD’li olmak üzere 48 yolcu ve 197 personel bulunuyordu. Her iki gemiden inen turistler, Kumbahçe sahilinde gezerek Bodrum’un tadını çıkardılar. Cumhuriyet caddesi, günübirlik yabancı konukların gelişiyle hareketlendi. Bol bol alışveriş yapan turistler, esnafın da yüzünü güldürdü.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL